natalia3

Studia na kierunku kosmetologia rozpoczęłam w 2008 roku i już w ich trakcie podjęłam pierwszą pracę, aby oprócz bardzo istotnej wiedzy teoretycznej,  zdobywać jednocześnie umiejętności praktyczne.

W 2013 roku ukończyłam magisterskie studia dzienne na kierunku kosmetologia Wydziału Farmaceutycznego na Collegium Medicum
w Bydgoszczy. Wiedza, którą zdobyłam z zakresu m. in. dermatologii, fizjologii, anatomii, higieny, farmakologii umożliwia mi wykonywanie zawodu kosmetologa na najwyższym poziomie. Lata spędzone na uczelni zamieniły moją pasję w profesjonalne przygotowanie do zawodu.

W celu podniesienia kwalifikacji ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu podologii w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Dzięki tej specjalizacji mogę zapewnić Państwu pomoc
w problemach dotyczących schorzeń stóp m.in.: modzeli, odcisków, wrastających paznokci.

Od 2011 roku prowadzę własny gabinet kosmetyczny. Staram się, aby usługi przeze mnie świadczone spełniały najwyższe standardy. Oprócz ukończenia studiów,  nieustannie podnoszę kwalifikacje, uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach.

Od 2013 roku jestem wykładowcą przyszłej kadry kosmetycznej. Staram się zarażać swoją pasją przyszłe kosmetyczki oraz dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem praktycznym. Praca wykładowcy jest dla mnie wielkim wyzwaniem, ze względu  na prężnie rozwijającą się branżę kosmetyczną, jak również chęć kształcenia na najwyższym poziomie.

Profesja kosmetologa jest bardzo odpowiedzialnym zawodem, ponieważ działamy na pograniczu medycyny, dlatego, zgodnie z łacińską maksymą Primum non nocere!