Natalia Jurczak-Bełdycka

Posiadam 13 lat praktyki zawodowej.

W 2008 roku rozpoczęłam dzienne studia na kierunku kosmetologia wydziału farmaceutycznego, które ukończyłam w 2013 roku na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy uzyskując tytuł zawodowy magistra kosmetologii.

W celu podniesienia kwalifikacji ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu podologii w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Lata spędzone na uczelni zmieniły moją pasję w profesjonalne przygotowanie do zawodu. Wiedza, którą zdobyłam na studiach m. in. z zakresu dermatologii, fizjologii, anatomii, higieny, farmakologii umożliwia mi wykonywanie zawodu podologa na najwyższym poziomie.

W 2020 roku ukończyłam kierunek technika sterylizacji medycznej, podnosząc swoje kwalifikacje z zakresu higieny gabinetu, dezynfekcji, sterylizacji z myślą o Państwa bezpieczeństwie.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Podologicznego. W codziennej pracy podologa łączę zawodową pasję z wielką satysfakcją niesienia ulgi i pomocy osobom cierpiącym z powodu chorób w obrębie stóp.

KWALIFIKACJE

Od 2011 prowadzę własny gabinet specjalizujący się w zabiegach podologicznych. Staram się, aby usługi przeze mnie świadczone spełniały najwyższe standardy.
Oprócz ukończenia studiów, nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje na specjalistycznych kursach, warsztatach oraz praktykach u najlepszych specjalistów podologii w Polsce.

Wiedza oraz umiejętności zdobywane na szkoleniach i kursach mają kluczowe znaczenie w jakości świadczonych przeze mnie usług. Dlatego, podążając za stale rozwijającą się w Polsce dziedziną podologii, nieustannie poszerzam swoje fachowe spojrzenie czerpiąc wiedzę od najlepszych krajowych i zagranicznych prelegentów. 

Czy masz jakiekolwiek pytania dotyczące zdrowia swoich stóp? A może zmagasz się z problemami pielęgnacji stóp?

Bez względu na Twoje potrzeby, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację lub zapytać o nasze usługi. Nasz przyjazny personel jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i zapewnić Ci najlepszą opiekę, jakiej potrzebujesz.

  • 886 - 120 - 464