Aby świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie współpracujemy z najlepszymi partnerami i dostawcami z dziedziny podologii z Polski i zagranicy.

Dystrybutor specjalistycznego sprzętu służącego do wyposażenia gabinetów podologicznych. Hiszpańska marka Namrol produkująca fotele w trosce o komfort klienta oraz wygodę i ergonomię pracy dla podologa.


Marka przewodnia wśród zachodnioeuropejskich firm dostarczających rozwiązania dla szeroko rozumianej Podologii. Producent najwyższej jakości narzędzi specjalistycznych do wykonywania zabiegów podologicznych. Marka oferująca własną linię środków higienicznych, zaopatrująca gabinety w profesjonalne, wykonane z bezpiecznych materiałów gotowe odciążenia stóp oraz opatrunki.


Firma oferująca ogromną paletę profesjonalnych produktów do pielęgnacji paznokci, twarzy, ciała. Oferuje również narzędzia takie jak cążki, nożyczki i sondy wykorzystywane w podologii.


Znana na całym świecie firma Busch produkuje swoje frezy we własnych halach produkcyjnych w Niemczech. Dzięki ostremu rygorowi jakościowemu firma Busch szczyci się ogromnym uznaniem wśród podologów, dentystów, manicurzystów i pedicurzystów. Firma zdobyła wiele nagród i posiada certyfikaty ISO dla wszystkich kategorii produktowych.


Siedem specjalistycznych linii kosmetyków, których działanie ma głównie na celu wspomaganie procesów regeneracyjnych skóry w sposób całkowicie naturalny.


Polska firma zajmująca się produkcją preparatów do pielęgnacji podologicznej. Producent implantu do korekcji wrastających paznokci PODOKLAMRA.