Natalia Jurczak- Bełdycka

W 2008 roku rozpoczęłam dzienne studia na kierunku kosmetologia wydziału farmaceutycznego, które ukończyłam w 2013 roku na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy uzyskując tytuł zawodowy magistra kosmetologii. Już podczas studiów podjęłam pierwszą pracę, aby oprócz bardzo istotnej wiedzy teoretycznej zdobywać jednocześnie umiejętności praktyczne.

W celu podniesienia kwalifikacji ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu podologii w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Lata spędzone na uczelni zmieniły moją pasję w profesjonalne przygotowanie do zawodu. Wiedza, którą zdobyłam na studiach m. in. z zakresu dermatologii, fizjologii, anatomii, higieny, farmakologii umożliwia mi wykonywanie zawodu podologa na najwyższym poziomie.

W 2020 roku ukończyłam kierunek technika sterylizacji medycznej, podnosząc swoje kwalifikacje z zakresu higieny gabinetu, dezynfekcji, sterylizacji z myślą o Państwa bezpieczeństwie.

Od 2011 prowadzę własny gabinet specjalizujący się w zabiegach podologicznych. Staram się, aby usługi przeze mnie świadczone spełniały najwyższe standardy.

Oprócz ukończenia studiów, nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje na specjalistycznych kursach, warsztatach oraz praktykach u najlepszych specjalistów podologii w Polsce.

Od 2013 roku jestem również wykładowcą kadry  kosmetycznej jak i podologicznej.

Staram się zarażać swoją pasją przyszłe kosmetyczki oraz podologów, dzieląc się zdobytą wiedzą i doświadczeniem praktycznym. Praca wykładowcy jest dla mnie wielkim wyzwaniem, ze względu na prężnie rozwijającą się dziedzinę jaką jest podologia w Polsce oraz chęć kształcenia na najwyższym poziomie.